• Dofinansowanie z PUP na otwarcie firmy?
  Dofinansowanie z PUP na otwarcie firmy?
  Polubienia

  Otwarcie własnej firmy to marzenie wielu osób, jednak często brakuje środków na realizację tego celu. Na szczęście istnieje możliwość uzyskania dotacji na otwarcie firmy , która może znacznie ułatwić start w biznesie. W Polsce dostępne są różne programy i instytucje, które oferują wsparcie finansowe dla przedsiębiorców. W tej części skupimy się na dotacji z Urzędu Pracy .

  Read More
 • 8 pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka
  8 pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka
  Polubienia

  Brakuje Ci pomysłu na prezent dla chłopaka? Do 30 września zostało jeszcze trochę czasu, a my już teraz zebraliśmy listę 8 narzędzi i gadżetów, które sami chcielibyśmy dostać. Z takich prezentów każdy facet będzie zadowolony! Wszystkie te gadżety nie tylko ułatwią mu życie, ale także sprawią wiele radości. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada jego zainteresowaniom i potrzebom, a na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny.

  Read More
 • Wybieramy wkręty ciesielskie do krokwi
  Wybieramy wkręty ciesielskie do krokwi
  Polubienia

  Wkręty ciesielskie są nieodłącznym elementem w konstrukcji dachów, wiązarów i innych konstrukcji drewnianych. Dla cieśli, dekarzy, blacharzy i majsterkowiczów, odpowiedni wybór wkrętów ciesielskich jest kluczowy dla trwałości i bezpieczeństwa prac budowlanych. W tym artykule omówimy, jak dokładnie wybrać wkręty ciesielskie do krokwi, biorąc pod uwagę długość, średnicę oraz narzędzia do wkręcania

  Read More
 • Jak wybrać idealne rynny do swojego domu jednorodzinnego?
  Jak wybrać idealne rynny do swojego domu jednorodzinnego?
  Polubienia

  Budując wymarzony dom myślimy o wielu szczegółach i podejmujemy mnóstwo trudnych wyborów. Poza ceną zwracamy uwagę na jakość wykonania, wygląd i korzyści z naszego wyboru. W końcu budujemy dom, w którym zamieszkamy na kolejne kilkadziesiąt lat!

  Read More
 • Jak wybrać wkręty do łączników ciesielskich?
  Jak wybrać wkręty do łączników ciesielskich?
  Polubienia

  Wkręty używane do montażu złączy ciesielskich różnią się od powszechnie znanych wkrętów do drewna. Wykonane sę ze stali węglowej i pokryte powłoką galwaniczną zabezpieczającą przed korozją. Ich odpowiedni wybór ma ogromne znaczenie.

  Read More
 • Jak dobrać długość wkrętów do drewna?
  Jak dobrać długość wkrętów do drewna?
  Polubienia

  Wkręty do drewna są niezbędnym elementem przy budowie mebli, konstrukcji drewnianych, dachów, altan, pergoli i innych projektów, które wymagają połączenia elementów drewnianych. Zobacz jak dobrać rozmiar wkrętów do drewna w kilku prostych krokach...

  Read More
 • 10 niezbędnych narzędzi dla dekarza
  10 niezbędnych narzędzi dla dekarza
  Polubienia

  Dekarz wchodząc na dach musi mieć sprzęt najwyższej jakości, z zabezpieczeniami i wysoką ergonomią używania. Klips, wyważenie, bezpieczeństwo to nie tylko wygoda, ale obowiązek. Wybraliśmy dziesięć najważniejszych narzędzi o sprawdzonej konstrukcji, które powinien mieć w swoim arsenale każdy dekarz.

  Read More
 • Wkrętarka Milwaukee M12 - lekki i poręczny sprzęt na akumulator
  Wkrętarka Milwaukee M12 - lekki i poręczny sprzęt na akumulator
  Polubienia

  Milwaukee M12™ to sprzęt należący do rodziny narzędzi bezprzewodowych zasilanych baterią litowo-jonową M12™ z systemem Redlink firmy Milwaukee Tool. Jest to kompaktowe, sprytne urządzenie o dużych możliwościach, często stosowane w profesjonalnych i domowych warunkach. Cieszy się dobrą reputacją wśród profesjonalistów i amatorów.

  Read More
 • Wybieramy nową gwoździarkę
  Wybieramy nową gwoździarkę
  Polubienia

  Planujesz przeprowadzić remont, budujesz altanę, deskujesz dach lub montujesz instalacje elektryczne i zastanawiasz się jaki rodzaj gwoździarki jest dla Ciebie? Pomagamy podjąć najlepszy wybór!

  Read More
 • Narzędzia ciesielsko-dekarskie EdgeFold
  Narzędzia ciesielsko-dekarskie EdgeFold
  Polubienia

  Marka stworzona przez Michała Sadko z Akademii Ciesielstwa oferuje nierdzewne szelajzy, szablony kominowe, alfawinkiel i scyzorysiki. EdgeFold to zupełnie nowa jakość pracy dla cieśli i dekarzy. Zobacz co oferujemy!

  Read More
 • Pokrycia dachowe od A do Z - najnowsze trendy dekarskie 2023
  Pokrycia dachowe od A do Z - najnowsze trendy dekarskie 2023
  Polubienia

  Pokrycia dachowe to ważny element każdego budynku, który pełni funkcję ochronną, a także wprowadza element estetyczny do architektury budynku. W 2023 roku rynek pokryć dachowych będzie kontynuować swoje ewolucyjne zmiany, a najnowsze trendy będą koncentrować się na trzech głównych materiałach: papie, dachówkach i blachodachówkach.

  Read More
 • Jak zbudować altankę na działce lub w ogrodzie?
  Jak zbudować altankę na działce lub w ogrodzie?
  Polubienia

  Altanka to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku w ogrodzie lub na działce. Możesz tam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się świeżym powietrzem i pięknymi widokami. Projektowanie i budowa własnej altanki może być świetnym doświadczeniem DIY, które pozwoli na dostosowanie jej do własnych potrzeb i upodobań. W poniższym artykule omówimy krok po...

  Read More
 • Dachówki ceramiczne - 6 najczęstszych pytań!
  Dachówki ceramiczne - 6 najczęstszych pytań!
  Polubienia

  Jedno z najstarszych i zarazem najcięższych pokryć dachowych stosowanych w tradycyjnym budownictwie.

  Read More
 • Membrana dachowa - co to jest i jakie spełnia funkcje?
  Membrana dachowa - co to jest i jakie spełnia funkcje?
  Polubienia

  Membrana dachowa jest materiałem składającym się z kilku warstw...

  Read More
Showing 1 to 14 of 14 (1 Pages)