Część ekipy Pan Łącznik - Piknik Rzemieślniczy Góra Kalwaria

Część ekipy Pan Łącznik - Piknik Rzemieślniczy Góra Kalwaria

Pan Łącznik to coś więcej niż hurtownia internetowa. Pan Łącznik to ponad 20 lat doświadczenia ciesielsko-dekarskiego. To mega obsługa, zrównoważone ceny i tysiące paczek wysyłanych do Was każdego tygodnia.

Pan Łącznik to zespół ludzi pełnych pomysłów, profesjonalizmu i dystansu do siebie. Tutaj łączymy pracę z przyjemnością :)

Sprzedaż jest ważna, ale w tej firmie jeszcze ważniejsze jest dostarczanie najlepszych narzędzi, łączników, wiedzy i rozwiązań zarówno profesjonalnym cieślom, dekarzom i blacharzom jak i amatorom-majsterkowiczom, fanom DIY czy tym, którzy wpadli na szalony pomysł żeby wybudować swój własny dom.

"Wiecie, że pomysł na Pan Łącznik powstał podczas wycieczki rowerowej dwóch szwagrów?"

Łączymy najlepszych producentów z najlepszymi klientami. Łączymy szacunek do ciesielskich tradycji z innowacjami i nowoczesnymi technologiami. Robimy rzeczy, których rynek jeszcze nie widział. A robimy to dlatego, że słuchamy i odpowiadamy na Wasze potrzeby.

Pan Łącznik to My. To Mateusz, Marcin, Kamil, Natalia, Hubert, Adrian, drugi Marcin, Sebastian, Justyna, Tomek, Bartek, Ewa, Paweł, Kamil, Ewelina, Aleksandra, Klaudia, Szymon.

Tylko tylu, i aż tylu. Wszystko po to, żeby Wasze doświadczenie z panlacznik.pl było najlepsze. Dzięki, że z nami jesteś <3Masz pomysł na zmianę, usprawnienie, nowe funkcje?

Daj nam znać! Lubimy wyzwania!Logo panlacznik.pl