Załóż konto już dziś i odkryj, dlaczego warto być częścią naszej rosnącej społeczności

Logo panlacznik.pl
 • » Stały rabat 2% na wszystkie zakupy:

  Od teraz, każde Twoje zamówienie stanie się jeszcze bardziej opłacalne. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie, a automatycznie otrzymasz stały rabat w wysokości 2% na każdy produkt w naszej ofercie. To nasza mała forma podziękowania za Twoje zakupy w naszym sklepie.

 • » Newsletter

  Nasz newsletter to źródło informacji dla naszych stałych klientów. Ponadto, regularnie dostarczamy Ci aktualności o nowościach produktowych, nadchodzących wydarzeniach oraz specjalnych ofertach, które pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej na swoich zakupach. Dodatkowo pierwszy dowiesz się o nowych artykułach na naszym blogu!

 • » Ulubione

  Wystarczy, że po zalogowaniu w interesującym Cię produkcie klikniesz serduszko, a zapamiętamy produkt jako Twój ulubiony. Będziesz mieć wygodny dostęp do listy ulubionych w dowolnym momencie.

 • » Ułatwione zakupy

  Po rejestracji zapiszemy Twoje dane i adres, co przyspieszy kolejne zakupy. Ten krok w koszyku wypełnimy za Ciebie. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do historii zamówień.

 • » Biuro Obsługi Klienta

  Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jako stały klient masz pierwszeństwo w dostępie do naszej obsługi klienta. Bez względu na Twoje pytania czy potrzeby, zawsze możesz liczyć na naszą pełną uwagę i szybką reakcję.