1. Zapłać przelewem

Bezpośrednia płatność na nasze konto bankowe, czas realizacji takiego zamówienia może się wydłużyć ze względu na czas potrzebny do zaksięgowania takiej wpłaty. Bardzo często przelew jest księgowany dopiero w następnym dniu roboczym.

Dane potrzebne do wykonania przelewu: 

Nazwa odbiorcy: Dachy DEK-MAT, ul. Nadrzeczna 10, 62-571 Lisiec Wielki

Numer konta bankowego: 25 1090 1199 0000 0001 3717 4434
Tytuł przelewu: Wpisz swój numer zamówienia np Zamówienie nr 1234567890 - brak podanego numeru zamówienie wydłuża lub uniemożliwia sprawną realizację twojego zamówienia.

2. Metody szybkich płatności

Metoda szybkich płatności (podobnie jak PayU, Przelewy24.pl itp) polegająca na automatycznym księgowaniu wpłaty w ciągu kilku minut od jej zlecenia. Wygodny sposób dla kupującego ponieważ w większości przypadków dane do przelewu uzupełniane są automatycznie co znacznie ułatwia i przyśpiesza proces wpłaty możemy szybciej przystąpić do realizacji twojego zamówienia, . 
Uwaga! Nie wszystkie wpłaty są księgowane w ciągu kilku minut ponieważ zdarzają się przerwy/opóźnienia w pracy banków.

3. Zapłać przy odbiorze (za pobraniem)

Za nasze zamówienie płacimy gotówką kurierowi przy odbiorze paczki, warto przygotować wyliczoną kwotę ponieważ kurierzy nie zawsze mają przy sobie pieniądze aby wydać resztę. Taka opcja płatności jest przeważnie najszybsza ponieważ nie czekamy na wpłatę.

platnosci-poziom-z-kartami.png