Narzędzia ciesielsko-dekarskie EdgeFold

0 Polubienia

Marka EdgeFold została stworzona przez legendę ciesielstwa, twórcę kalkulatora ciesielskiego, założyciela Akademii Ciesielstwa, organizatora Dach Forum w Kielcach, Pikniku Rzemieślniczego w Górze Kalwarii i jednego z twórców Wiechy - ogólnopolskiego cechu dekarzy, blacharzy i cieśli.

Na bazie swoich doświadczeń Michał Sadko stworzył serię narzędzi EdgeFold, która ułatwi i zdecydownie przyspieszy pracę każdego cieśli, blacharza czy dekarza. Wśród nich znajdziecie:

Alfawinkiel

katownik-ciesielski-traserski-alfawinkiel-alpha-edge-fold.jpg

Kątownik ciesielski "alfawinkiel" to flagowe narzędzie EdgeFold. Pozwala bez zbędnego zastanawiania trasować po odpowiednim ramieniu i z odpowiednim kontem. Jest zaprojektowany w taki sposób, że nie popełnisz błędu. Zapewnia pewność przyłożenia dzięki sztywnemu i twardemu korpusowi. Stalowa, nierdzewna konstrukcja i laserowe grawery gwarantują lata pracy i zero rdzy!

Zobacz

Szablon kominowy

szablon-kominowy-przymiar-4560-edgefold.jpg

Narzędzie, które pozwala obrabiać kominy o wiele szybciej i dokładniej! Dzięki szablonowi każdy komin obrobisz szczelnie i estetycznie, a co najważniejsze - możesz to robić we własnym warsztacie, a nie na dachu! Szablon kominowy to sprzęt dla cieśli, którzy cenią sobie wygodę pracy, profesjonalizm i czas.

Zobacz

Szablon traserski

szablon-traserski-znacznik-wzornik-5100mm-edge-fold.jpg

Rewelacyjny przyrząd do trasowania blachy posłuży każdemu dekarzowi i blacharzowi. Stal nierdzewna, laserowy grawer i precyzyjna dwustronna podziałka co 5mm zapewni precyzyjne trasowanie linii.

Zobacz

Szelajza inox

szelajza-kowadelko-dekarskie-inox-100-edge-fold.jpg

Kowadełko blacharskie ze stali kutej INOX w rozmiarach 80, 100, 120, 140. Pomaga bardzo precyzyjnie modelować rąbek, zaklepywać łuki czy sklepywać połączenia.

Zobacz

Szelajzda HDPE

szelajza-kowadelko-dekarskie-hdpe-edge-fold.jpg

Kowadełko blacharskie wykonane z lekkiego utwardzonego tworzywa HDPE dostępne w dwóch rozmiarach. Lekkie, precyzyjne i ułatwiające modelowanie i zaklepywanie. Materiał, z którego jest stworzona ogranicza powstawanie uszkodzeń materiału podczas zaklepywania.

Zobacz

Scyzorysik

szesciofunkcyjny-rysik-blacharski-edge-fold.jpg

Rysik i scyzoryk w jednym. Sześć funkcji umozliwiających precyzyjne trasowanie linii na blachach. Dwa rysiki do trasowania tradycyjnego rąbka oraz cztery do odwzorowania kształtu blachu na której będziesz felcować. Posiada wygodny klips do zamocowania w kieszeni czy pasie narzędziowym.

Zobacz

Dogniatak felcu

dogniatak-felcu-dekarski-inox-edge-fold.jpg

Dogniatak wykonany ze stali INOX odpornej na korozję posłuży do dociskania zagiętego na zaginarce falcu w jednym cyklu roboczym. Dzięki niemu idealnie wykończysz okapy i kapinosy. Nie łamie i nie uszkadza blachy.

Zobacz